1

WARUNKI I ZASADY / POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zapisując się do biuletynu Dom Wnetrze lub pobierając dowolny dokument, będziesz pierwszym, który przeczyta nowe artykuły i zawartość strony! Używamy tylko twoich informacji, aby wysyłać Ci biuletyny związane z tym blogiem i inne z tej samej grupy, które należą do nas. Nigdy nie będziemy przekazywać ani sprzedawać Twoich informacji stronom trzecim. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, a będzie to miało natychmiastowy skutek, wysyłając wiadomość e-mail na adres customerservice@weblogcontentmarketing.com lub anulując subskrypcję linku do tego celu, który znajdziesz na dole każdego biuletynu.

1. Ambicja Dom Wnetrze odnośnie Twojej prywatności
Dom Wnetrze przetwarza dane osobowe o Tobie, dlatego zdecydowaliśmy się poinformować Cię o naszej Polityce Prywatności. Niniejsza Polityka prywatności określa twoje prawa do prywatności i nasze zobowiązanie do ochrony Twoich danych osobowych. Naszą ambicją jest zachowanie pełnej przejrzystości naszych praktyk w zakresie ochrony prywatności oraz wyborów, które możesz podjąć w odniesieniu do przetwarzanych przez nas danych osobowych.

2. Zakres i akceptacja
Niniejsza Polityka prywatności dotyczy wszystkich procesów biznesowych w Dom Wnetrze oraz wszystkich naszych platform i zewnętrznych sieci społecznościowych. Polityka prywatności zawiera informacje na temat przetwarzania danych przeprowadzonego przez nas, zarówno jako administratora danych, jak i procesora danych. Przetwarzanie Twoich danych osobowych jest niezbędne, abyśmy mogli służyć Tobie i naszym partnerom. Przekazując nam swoje dane osobowe, akceptujesz praktyki i warunki opisane w niniejszej Polityce prywatności. Nie korzystaj z naszych platform lub zewnętrznych sieci społecznościowych ani nie podawaj swoich danych osobowych – jeśli nie wyrażasz na to zgody.

3. Jakie dane osobowe przetwarzamy
Rodzaj danych, które możemy przetwarzać na Twój temat, to:
(a) Dane kontaktowe naszych użytkowników, takie jak: imię i nazwisko, adres, numer telefonu i adres e-mail.
(b) Informacje zwrotne, komentarze lub pytania zadawane przez użytkownika podczas korzystania z platform Dom Wnetrze lub sieci społecznościowych stron trzecich.
(c) Treści przesłane na platformach Dom Wnetrze lub w sieciach społecznościowych stron trzecich.
(d) zachowanie Clickstream, na przykład, które linki klikniesz i kiedy.

4. Dlaczego przetwarzamy twoje dane osobowe
Aby w pełni zarządzać naszymi relacjami z użytkownikami, a także aby wypełniać nasze zobowiązania użytkownika, Dom Wnetrze wymaga pewnych informacji o Tobie lub o tym, że jesteś użytkownikiem naszych platform i zewnętrznych sieci społecznościowych. Nasze cele to:
(a) Dostarczanie ofert dotyczących współpracy marketingowej, działań marketingowych, usług marketingu cyfrowego, takich jak działania marketingowe w sieciach społecznościowych stron trzecich oraz raporty danych na temat wiedzy wglądu, o którą prosili użytkownicy.
(b) Poinformować o naszej współpracy marketingowej i usługach cyfrowych / danych, które są ściśle związane z usługami i współpracą marketingową z Tobą jako o użytkowniku.

5. Jak zbieramy twoje dane osobowe
Zbieramy dane bezpośrednio od Ciebie po Twojej zgodności. Będziemy również, za Twoją zgodą, korzystać z plików cookie i innych technologii śledzących, gdy korzystasz z platform Dom Wnetrze, aby zoptymalizować swoje doświadczenia.

6. Jak dzielimy się twoimi danymi osobowymi
Ponieważ Dom Wnetrze składa się z wielu różnych podmiotów gospodarczych, istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziesz otrzymywać biuletyny z innych naszych blogów. Akceptując niniejsze Warunki, zgadzasz się na to.

7. Twoje prawa
Użytkownik ma prawo zrezygnować z otrzymywania informacji marketingowych od Dom Wnetrze and Partners i może to zrobić, postępując zgodnie z instrukcjami dotyczącymi rezygnacji z odpowiedniej komunikacji marketingowej.

8. Dostęp i sprostowanie
Masz prawo zażądać kopii swoich danych osobowych. Możesz wysłać do nas taką prośbę na: customerservice@weblogcontentmarketing.com. Masz również prawo poprosić nas o usunięcie Twoich danych oraz żądanie poprawienia wszelkich nieścisłości w Twoich danych osobowych.

9. Bezpieczeństwo danych i ich przechowywanie
Traktujemy twoje dane osobowe poważnie. Zobowiązujemy się do zapobiegania nieautoryzowanemu dostępowi, ujawnianiu lub innym odbiegającym od rzeczywistości przetwarzaniu danych. Ponadto Dom Wnetrze zobowiązuje się do zapewnienia właściwego wykorzystania informacji, do utrzymania integralności danych i bezpieczeństwa danych.

10. Jak długo przechowujemy twoje dane osobowe
Przechowujemy Twoje dane osobowe tylko przez rok. Następnie poprosimy Cię o odnowienie zainteresowania naszymi biuletynami. Jeśli nie odpowiesz, automatycznie usuniemy Twoje dane. Oznacza to, że możemy zachować dane osobowe przez uzasadniony okres w celach wskazanych powyżej, ale nigdy nie przechowujemy tych informacji w sposób nieograniczony.

11. Zmiany w niniejszej Polityce
Możemy zaktualizować niniejszą Politykę prywatności / Warunki. Zaktualizowana wersja będzie zawsze dostępna na naszej stronie internetowej: http://www.dom-wnetrze.com/warunki-zasady-polityka-prywatnosci/. Zachęcamy do regularnego sprawdzania zasad.

12. Jak się z nami skontaktować
Cenimy Twoje zdanie. Jeśli masz jakieś uwagi lub pytania dotyczące naszej Polityki prywatności, wszelkie nierozwiązane kwestie dotyczące prywatności lub korzystania z danych, których nie rozwiązaliśmy w sposób zadowalający lub dotyczące możliwego naruszenia Twojej prywatności, wyślij je na adres customerservice@weblogcontentmarketing.com. Rozpatrzymy twoje wnioski lub zażalenia w sposób poufny. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, aby rozwiązać twoje obawy i przedstawi opcje dotyczące sposobu ich rozwiązania. Naszym celem jest zapewnienie, aby skargi były rozpatrywane w sposób terminowy i odpowiedni.